Fan Fiction

28. may 2012 at 10:27 | Millie |  Fan Fiction
Připravované FF:
Summer Surge - Harry&Sherrie - Sherrie je napůl američanka a napůl češka. Její mamka byla hodně přelétavá co se týče vztahů, ani s Sheriiním tátou nevydržela více než pár měsíců, její taťka je američan a žije v malém domečku v L.A. Sherrie tedy vyrůstala bez matky, žila u svých prarodičů a táta ji navštěvoval, jak jen mu to práce dovolovala. Jednoho dne, se ale všechno změní, její táta dostane perfektní kšeft u jedné hudební skupiny, za první spolupráci dostane peněz jak šlupek, koupí si velký dům a trvá na tom, aby se k němu jeho milovaná dcerka konečně nastěhovala. Sherrie samozřejmně s radostí přijme, ale to ještě neví, jaká ji tam čekají dobrodružství. Tuhle FFku najdete...TADY!!
Popis hl. postavy -Sherrie- Tvrdohlavá, humorná, ale sarkastická. Někdy docela hodně s (sprostě :D) nadává! (Takže, jestli tohle nesnesete, radši ani neotevírejte první díl!! :)) Vždycky musí být všechno po jejím (Ale není to rozmazlený fracek! Spíš bych řekla že má horkokrevné kořeny :)), ale někde v hluboko uvnitř je to sladká holčina se sklonem se rychle zamilovat (proto se také hodněkrát spálila-->nechce znova naletět :D ), miluje děti a nesnáší namyšlené týpky, co si myslí, že jim patří celý svět...
Rozvrh přidávání FFky: vlastně neextistuje :D; V ffce budou také speciální dílky, věnované přímo pro některé osoby, musí si ale napsat o čem přesně by to mělo být, ale pozor, tyto díly budou seřazeny podle toho, jak se mi to bude hodit do příběhu! Opravdu nerada bych aby Sherrie s Harrym skočila do postele hned druhý díl, doufám že to chápete :D :D.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement