HELP!!

28. may 2012 at 12:01 | Millie |  Diary
Ne, opravdu ne, nedala jsem se na Beatles, ikdyž někdo říká, že1D jsou takoví Beatles 21. století :D. Jako ti původní nebyli špatní, nic proti nim nemám, protože Beatles měli opravdu nadčasové písničky na tu dobu, ale jinak jsou mi šumák :D. Ale o tomhle není dnešní deník ;)...dnešní? No, posledních pár dní je tu víc deníku než novinek, ale budu se to snažit vylepšit, slibuju :).
Ti z vás, kteří tady byli včera okolo desáté vědí, co se na blogu bude dneska dít. FFka, novinky, pokud nějaké zajímavé najdu :D Aještě něco, ale nevím co, no to si pak přečtu :D Ale chtěla bych vám tady sdělit, že ikdyž tady už byly jedny Candids, více na tomto blogu nebudou, a to z důvodu, že se mi za 1. je nechce přidávat, za 2. nevím kde je mám hledat, a ani se mi do toho nějak extra nechce :D a za 3. ke Candids stejně nikdo nic nepíše, max to že jsou tam sexy nebo tak, ale to my přece víme, že jsou sexy, krásní a k nakousnutí na každé fotce, na kterou narazíme :)
Ale nebojte se, ikdyž tu nebudu přidávat Candids v podobě fotek, občas vám tu napíšu kde právě teď jsou. ALE! To ovšem a samozřejmě neplatí o turné! Turné bude vypsané v další rubrice s názvem "Right Now", ve které bzro najdete i najdete i videa a fotky z vystoupení! :)
Toť mé delší oznámení a mějte se hezky!
Taky bych chtěla moc poděkovat za "vysokou" návštěvnost! Já vím, já vím ono těch 20 lidí za den není moc, ale v začátku blogu, je to rozhodně dobré! Co dobré! SKVĚLÉ!! Děkuju! ;)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement