One Direction Biography

28. may 2012 at 0:34 | Millie |  1DBio

Celkově si myslím, že je docela zbytečné tu psát o 1D, ale je pravda, že někteří stále nevědí že existují, a to by přece byla škoda, že jo :). A pro ty, kteří 1D znají, klidně mě upozorněte, jestli mi tu něco chybí, tento text sice vychází z několika civilních blogů a hodně fan stránek 1D, ale novinky se objevují pořád! A ještě, nekopíruju! Tento článek vznikl jako výcuc z toho, co jsem našla různě na webu. :) Doufám že se líbí!


Jmenné složení skupiny : Harry Styles, Louise Tomlinson, Liam Payne, Zayn Malik, Niall Horan
První spolupráce: X Factor - UK
1. hudební album: Up All Night - Release date: 21.11.2011
One Direction je britsko/irská hudební skupina složená z pěti kluků. Původně byli všichni kluci z 1D v soutěži zapsáni jako sólo zpěváci, ale metoři z X Faktoru je spojili jako skupinu, a ikdyž toto dodnes mentoři považují jako jedno z nejlepších rozhodnutí, které kdy v X Faktoru udělali, zásluhy patří hlavně klukům z 1D, protože oni toto rozhodnutí strávili, rychle přijali, začali tvořit nové nápady a sami si vymysleli i název skupiny. V X Faktoru sice nevyhráli, ale nakonec se umístili na skvělém 3. místě! Poté jeli do L.A. nahrávat jejich první album a první singl.
A co je na tom X Faktoru nakonec nejlepší? Všichni kluci nezískali jen slávu, ale i věrné kamarády, se kterýma se můžou dělit o úspěchy a pády, a nemusí si úplně sami probíjet cestu ke hvězdám...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement