Something About Me

28. may 2012 at 10:23 | Millie |  Something About Me
Ano, jistě jste si všimli, že v rubikách od SITE je pořád ten samý obrázek, ale je to účelně, aby se vědělo že tyhle podrubriky nějak patří k sobě :), to jenom DIARY bude mít pokaždé jiný obrázek, protože tam se mi to hodí :).

Ale, když už tu jste, tak byste se nejpíš chtěli dozvědět taky něco o mě :).
Je mi skoro patnáct (ke dni 16.6) a od příštího roku budu studovat počítačovou grafiku na škole Informačních Technologií. Mám ráda 1D, tkže proto jsem si založila tento blog. Mám ale také ráda Justina Biebera, ale bacha, nejsem žádná praštěná, uřvaná a smyslů zbavená holka, co od rána do večera slintá nad Justinovým plagošem a poslouchá Baby, to sakryš ne :D. Ne, vážně ho mám ráda, fakt moc, stejně jako 1D...no možná o trošku víc prtž. jsem Belieber tak dva roky, ale to se nějak vystříbří. :) Také mám moc ráda Selenu Gomez (a ano, i přes to, že chodí s JBim), Sel je můj vzor, jak po stránce chování, tak módy, kosmetiky no prostě celkově ;) ta holka je prostě skvělá! No a ještě k 1D :), pokud vás to zajímá, tak můj idol je Liam ♥♥, ten kluk je boží :D. Jo, a Niall je můj starší bráška :D :D. No zas tak moc teda nevěřím :D
Jinak, to co poslouchám, můžete najít tady, teda jestli se dokopu a něco tam napíšu :)

A co bych chtěla dělat v budoucnosti?
Teď se mi možná někdo z vás vysměje, protože to, čemu se chci věnovat v budoucnosti, nemá vůbec nic společného s blogováním...ikdyž, ta druhá činnost ano. :)
Po střední škole si budu dávat přihlášky na dvě filmové školy. Ne, fakticky nebudu herečka, to ani náhodou. Chci být režisérkou. A jen tak ledajakou, chtěla bych být stejný blázen jako James Cameron, Steven Spielberg apodobně.
A nejen režisérka, chtěla bych totiž studovat dva obory najednou, a to katedru režiséra a scénáristiky. Proto ten blog, proto ty Fan Fictions. Chápete? Já nechci život jen prožít! Chci totiž něco dokázat! Chci si ho úžít! A ano, tohle je moje životní motto!

Jestli mě chcete kontaktovat, tak tady se vám to určitě podaří:
Twitter: @MillieHayek
Blogový Mail: One.Direction.Diary@seznam.cz
Nebo prostě napiště něco do komentů buď tady, nebo k nejnovejšímu článku, a já si to určitě přečtu :).

Nebo mám i ICQ :) 635048386 :)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement