Summer Surge 7.Epizode

28. may 2012 at 12:34 | Millie |  Summer Surge

Další dílek SS ;)Civěla jsem na nasraného Harryho, jak se blíží ke mě a Justinovi s pravačkou zatnutou v pěst. Trošku jsem se o Justina bála, nechtěla jsem totiž, aby se někdo pokoušel mu upravit ten jeho rozkošný ksichtík. A už vůbec ne ručně.
Otočila jsem hlavou na Justinovu stranu, a viděla jak se uličnicky směje. "Jak ho jen ta Selena mohla nechat jít." Proběhlo mi hlavou. "Ale kuš! Harry! Důležitější problém!" Domlouvala jsem samasobě a zeptala se Jusse.
"Čemu se sakra směješ ty blbe? Copak nevidíš, že ti hodlá upravit fasádu?" "Jo, to vidím, ale stejnak bych vyhrál." Řekl rozhodně.
A asi by měl pravdu. Celkově vypadal dospělejší, než jak jsem byla zvyklá vidět z fotek. Byl nejmíň o půl hlavy vyšší než já, a to jsem měla jehly jako "Ajfelovka".
"Víš, nepochybuju o tvých zápasnických dovednostech, ale asi by jsi měl vypadnout." Juss se na mě nechápavě podíval a já ukázala na novináře a paparazzi. Najednu vypadal, jako kdyby ho osvítil duch svatý, ale bylo pozdě.
"Co to sakra děláš?" Zařval Harry na Justina, stále s rukou stlačenou do pěsti. Juss vypadal, jako kdyby zamrznul na místě, ale to co přišlo pak, jsem teda vážně nečekala.
"Klídek, Stylesi," pronesl Justin s takovým klidem, jako kdyby hlásil zprávy o počasí,",přišla s váma, tak jsem chtěl zjistit, komu patří. Ale rozhodně jsem si nemyslel, že to táhneš se dvěma najednou." Dokončil větu a tvářil se jako největší pohodář na světě. Málem mě dostal. Jo, málem. Všimla jsem si, že si docela usilovně koušet spodní ret. A díky toho, že jsem kvůli kamarádce musela pročítat snad miliony faktů o něm, mi došlo, že to dělá jen když je nervózní. Ten kdo by se na to nesoustředil by na to nejspíš nepřišel, protože jinak vypadal úplně normálně. Skoro jako kdyby byl ve svém živlu.
Něco mu prostě nelze odepřít. Nejen, že má obrovský talent a úspěch ve zpěvu, ale dokonce je to i skvělý herec.
"To, co dělám ve svém volném čase, tobě může bejt putna, kamaráde. Nech ji bejt, nebo..."
"Nebo co? Hodláš mi zazpívat? Neboj Harry, já vím, že ty zpívat umíš, ale jestli mi to chceš zazpívat soprán, tak tě moc rád vyslechnu venku. Ale rád bych tě varoval, že by ses taky nemusel dostat ani k céčku." "Vyhrožoval" Justin. Páni šel z něho strach. A asi to pocítil i Harry, protože o krok ustoupil a najednou nevěděl co říct. Až teď jsem si všimla, že se na nás všichni dívají. Ale zaujala mě obzvlášť jedna osoba. Sel. Blížila se k nám.
Když k nám přišla, tak s opatrným pohledem natáhla ruku ke mě a vysvobodila mě tak ze spáru dvou lvů soutěžících o teritorium. Jako kdybych jim patřila. Tss...
"Děkuju." Oddychla jsem si, když jsme stály v záklusí.
"Nemáš zač, Justin a Harry jsou velmi dobří kámoši. To kvůli toho, že mají prakticky stejné povahy, ale když se proti sobě postaví, tak je to tóčo." Řekla se smíchem. Měla velice nakažlivý smích. Za chvilku už jsem se smála taky.
A za chvilku už mě táhla k mém sedadlu v obrovském sálu. S potěšením jsem zjistila, že sedí na tom samém sedadle, jen o jednu řadu napřed. Takže bych se mohla kdykoli na něco zeptat, stačilo se nahnout dopředu.
Po mé pravé straně seděl Liam, ale po mé levé straně, bylo zatím prázdno a pusto. Jen doufám, že to není někdo, tak slavný, že bych se celou dobu musela vrtět a upravovat.
Netrvalo dlouho a světla v sále začala pomalu snižovat svou světlost. Když najednou...
..."Až bude mít proslov Will, tak se dívej, ten má ty nejúžasnější proslovy ze všech, jinak si můžeš pospat." Řekl Justin, podíval se na mě a nabídl mi sladký popkorn.
"Oh, díky za upozornění, budu si dávat pozor abych neusla." Zažertovala jsem a uzmula si trošku ze sladkého popkornu. Višeň. Ňam... Juss si toho všimnul a odněkud vytáhl ještě další velkou krabičku naplněnou stejným růžovým popkornem, tu mi podal a se smíchem mi vytrhl z ruky ten svůj, když jsem se ho nechtěla vzdát.

Večer probíhal v klidu. Zjistila jsem, že slovní spojení "kanadský žertík/humor" je opravdu na místě. Juss měl celou dobu, co jsme seděli spolu v publiku, velice vtipné a trefné poznámky, na účet účinkujících. Tak hodně jsem se snad nesmála, ani když měl Loui na hlavě pětilitrový hrnec a Liam s Niallem se mu podle něho snažili ustřihnout vlasy. Díkybohu se jim to nepodařilo. Chudáčci Louiho vlasy...
Justin byl velice pozorný. Všechno mi vysvětloval, říkal mi kdo je kdo, a co tu mají na starost. Seznámil mě i s pár důležitými lidmi. Ke konci večera jsem už měla smluvené focení u prestižního módního časopisu, seznámila jsem se s Justinovou mamkou, Pattie, a ta mě pozvala na rodinnou večeři, hnedka další den po udílení EMAs.
"Můžeš mi říct, co to provádíš?" Zeptal se mě opatrně a s trpělivostí Liam. Mýlím se, nebo v tom byla i starost?!
"Neboj, vše je v pořádku." Odpověděla jsem. "Jo, hele já vím, že ti Justin neublíží, ale nevíš jaký má Harry problém se sebeovládáním, pokud jde o holky." Řekl se smíchem.
"Víš co? Radši to ani vědět nechci." Smála jsem se, ale najednou mě někdo popadl za ruku a táhl mě ven zadními dveřmi.
Byl to Harry. "Co mi to děláš." Řekl a já viděla ten smutný výraz v jeho očích.
"Harry, já," Snažila jsem se obhájit, ale on mi přitiskl na rty prst a o pár sekund později už me líbal. Zase mě dostihl ten samý pocit, jako tehdy na tom večírku. Když jsem slyšela bouchnutí dveří a klení, tak jsem se strašně lekla. Až po chvíli mi docvaklo, kdo ještě před chvíli stál v těch dveřích. Justin.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement