Summer Surge 1.Epizode

28. may 2012 at 11:55 | Millie |  Summer Surge


Takže tu mám první epizodu FFky Summer Surge...pro toho, koho by to zajímalo je to v překladu "letní vzplanutí" :D Co ještě dodat? Snad jen to, že doufám, že se vám bude SS líbit a že mi napíšete něco do komentů...pokud možno něco o tom co vás pobavilo,
nebo jestli se vám to vůbec líbilo :) :D. XoXo Millie.


V klídku si spím, když najednou mi začne do ksichtu svítit nějaká blbost...Že by slunko? Ihned jsem otevřela oči, vymrštila se do sedu a sledovala svůj pokoj se starým dodrbaným nábytkem, jak na něj dopadaly krásné paprsky květnového slunce. Neudržela jsem se a začala si prozpěvovat písničku od mé drahé idolky, Sel Gomez -Who Says-, postavila jsem se na postel a začala skákat na pružinách jako malá pětiletá holka. Ani jsem nevěděla proč ze sebe dělám idiota, ale musela jsem uznat, že bych na tom byla mnohem a mnohem hůř, kdybych stála před zrcadlem a ječela do hřebenu, nad tou představou jsem se musela usmát.
Když jsem přestala šílet a radovat se z toho, že po půl roce konečně vylezl Oskar a začal mi otravovat život, všimla jsem si nástěnného kalendáře a zatajila dech. O pár vteřin později už jsem zírala na hodiny a o dalších pár vteřin později jsem skákala po vypnutém mobilu a nemotorně jsem se ho snažila zapnout. 16. května, dneska mi má volat táta!
Stále ještě nepřevlečená, neumytá, neučesaná jsem mlátila s mobilem o zem a nadávala do klasických nadávek, a že bych se strachovala o mobil? Ne, mám přece Nokiu, tu když hodíte na zem, rozbije se podlaha...Tak mě napadá že mi babička nechala udělat nové parkety...Oops.
"Dělej, blbečku, startuj," nadávala jsem mobilovi,",dřív než ty zapneš a zapojíš hardisk, tak já budu pendolinem v Praze, a to nemluvím o zamrzlých cédéromech!" Dopoveděla jsem větu a hodila vystrašeným pohledem po budíku.
Low Battery...
"Cože? to si sakriš děláš pr....srandu ne?" Zanadávala jsem a hledala kabel od nabíječky...kde byly ty časy, kdy měl mobil zblášť nabíječku a zvlášť připojení k USB! Kdo to má všechno hledat?? O chvilku později jsem už měla mobil napíchlý na nabíječce a čekala, až se ta mrcha znova načte...ale, ona nic... žeby mi to dělala neschvál?
Už, už jsem s tím chtěla praštit, když se mi mobil konečně zapnul, chvíli jsem čekala, jestli mi třeba taťka neposlal sms, že se se mnou nemůže spojit, a taky že jo...tedy aspoň tohle jsem si myslela, ale...
Když jsem četla text smsky, došlo mi že to nebude hubování typu, že zas nemám zapnutej mobil, tak k čemu mám vlastně takovej drahej mobil, ale nemohla jsem věřit svým vlastním téměř šestnáctiletým očím.
O měsíc později...
"Budeš mi tak moc chybět babi," loučila jsem se s babičkou se slzami v očích,",a vyřiď dědovi, že ho mám ráda, jo?"
"Jasně, jasně, neboj se zlato." Babička mě políbila na čelo a vyslala mě k náruči mého skvělho táty, kde zůstanu dokud se jinak nerozhodnu, a vzhledem že letím do města snů, neřekla bych, že se budu chtít vracet zpět.
Chrrr....vklídku jsem si pochrupkávala v letadle, když najednou jsem ucítila, jak se mnou někdo třese.
"Sherrie, zlato, vstávej, zanedlouho budem přistávat." Slyšela jsem tátův hlas a poprvé v životě jsem se cítila někde doma, ale opravdu doma. Ne, že by to s babi nebylo fajn, ale bydlení s tátou je o hodně lákavější.
Otevřela jsem oči a viděla jsem, jak se na mě táta usmívá, tak tohle byl naprosto boží pohled, vážně, kdybych nebyla jeho dcera, a byla bych tak o deset let starší, hned bych si ho klofla.
Ze vteřiny na vteřinu se jeho úsměv ale změnil v komický škleb, který věnoval jedné stevartce, když mu zazvonil mobil. Ani se mu nedivím, protože ta ženská vážně vypadala,jako by ho chtěla na místě zakousnout.
Táta zvedl hovor a řekl:"Harry? Co? Cože zas ten Louis proved? Děláš si srandu? Sakra kde je Liam? Neměl na vás tak náhodou dohlížet, než přijedu? No jó Harry, to ti tak budu věřit, zvlášť když se ti tam nějaká holka chlame do mobilu..." Než jsem se nadála, táta začal dost zvyšovat hlas, ale podle tónu jsem věděla, že si stejnak z toho "Harryho" jentak utahuje...Ale to mi bylo jedno, místo otázky co-do-toho-ta-řveš-tati, bych se spíš zeptala: Kdo-je pro-krista-Harry??


Takže, první díl SS je dopsán, a vy byste mi mohli napsat, jak se vám líbil, no ne? :D Já vím, je to doooost dlouhý, a nic se tam neděje, ale od příštího dílu to bude lepší, SLIBUJU!! :D :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement