Summer Surge 4.Epizode

28. may 2012 at 12:15 | Millie |  Summer Surge


Čtvrtý díl SS přichází!
Já vím, pozdě, ale přece, no ne? :D
V minulém díle...
Mě v tuto chvíli napadlo jedné slovo "WTF"? Které jsem samozřejmě neřekla nahlas, ale opravdu se mi chtělo.

Stála jsem tam a pozorovala Harryho jak se ke mě s úsměvem hrne, no nehrnul se, spíš si dával na čas, aby mělo jeho antré grády. Ale nemusel se pořád tak usmívat. Asi víte proč.
Jestli ne, tak vám řeknu, že se mi z jeho úsměvu totálně podlamovaly kolena, docela jsem se divila, že se udržím na těch patnácti centimetrových jehlách. Když už jsem měla dojem, že to nezvládnu, zadkem jsem se opřela a bar a jakoby nenuceně jsem se rukama na obou stranách podepřela. Jen doufám, že není vidět jak se mnou ten jeho úsměv zamával. Říkala jsem si v duchu.
Když ke mě došel, řekl pouze "Ahoj" a opřel se o bar stejně jako já. Pořád se díval do země, a já si prohlížela nehty, jako kdybych byla v sedmé třídě a sěděla s klukem v lavici. "Ježiši Kriste, co to dělám?" Ptala jsem se samy sebe a pohlédla na ten obrovský plakát.
"Tak One Direction, jo?" Řekl jsem a snažila se o co nejnenucenější tón, kterého jsem byla schopna.
"Jo, nó," řekl a zamyslel se ",jsem Harry." Dořekl větu a díval se na mě jako kdyby se na mě měla každou chvíli projevit nějaká nevyléčitelná choroba. "Ehm," Zkoušela jsem něco říct, ale najednou kolem mě prošla holka, která měla tričko s nápisem "One Direction
Infection", a já konečně pochopila. "AHA!" Zasmála jsem se a Harry se přidal.
Po chvíli se přestal smát a zadíval se někam do dáli, jako kdyby tu najedou nebyl. Zadívala jsem se stejným směrem, ale nic nebo nikoho jsem neviděla. Ještě chvíli jsem tak civěla do nikam, když tu najednou.
"P-Á-N-I! Tak tomuhle se říká zábava jako v krematoriu!"
Louis, pomyslela jsem si, otočila se, podívala se na Louise a jeho grimasu a viděla, jak mačká Eleanor ke svému pasu a začala se smát, protože to totálně vystihl. "To víš, když se sejdou dva nemocní." Vrátila jsem Louisovi žert na zpět. "A na co jsi nemocná ty?" Zeptal se Harry. "No, nedávno jsem hodila dřepa na kluzké podlaze," Žertovala jsem,"počkej, nebyl jsi tam náhodou taky, Harry? Myslím že do tebe přitom někdo najel, ne?" "Nojo, vlastně, jo najel...počkej nebyla jsi to ty?" Zeptal se se žertem. "No tý vole, že otom nevím." Jen co jsem dořekla větu všichni se začali smát. Kvůli mé hádce s Harrym jsem si ani nevšimla, že k nám dorazili i Liam a Dani.
"A čím trpím já, jestli se smím zeptat?" Křenil se na mě Harry. "No, mé odborné oko mi říká, že máš zápal kosti od blbosti." Odpověděla jsem Harrymu a Liam mi dal herdu do ramene a se smíchem se zlomil v pase. "Liame, je to pravda?" Zeptal se Harry. "Nevím, se zeptej Nialla, hele už jde." A opravdu, za chvilinku jsem i já viděla jak si to k nám míří Niall s plným talířem jídla. To nikdy nepřestane jíst?
"Nialle, myslíš, že jsem až moc padlý na hlavu?" Zeptal se Harry s vážným hlasem Nialla a ten odpověděl:"Tyhle ty párečky v těstíčku jsou úžasný! Chce někdo zkusit?" A já na to řekla:"No Harry, to jses zeptal toho pravýho, fakt." Všichni se začali smát, tedy, kromě Nialla, který stále držel v ruce párek v těstíčku a divil se, proč se všichni smějí. Nějakým zvláštním způsobem mi přišel strašně roztomilý. Z myšelenek o Niallovi a jeho párečku mě ale vyrušil Louis. "Dani, dělej,hrajou 'Listen To Your Heart', víš že tu písničku mám rád." A táhl Dani do prostřed tanečního parketu. Za chvíli už táhla Ellie Liama na to samé místo, kde byli Louis a Dani a Niall se potichoučku odporoučil za nějakou holkou, které s výrazem štěněte nabídl páreček, a ta neodolala. Vlastně, kdo by mohl?
Dívala jsem se na Nialla a tu holku a nevšimla si, že se na mě Harry dívá, ale když jsem se otočila nazpět a on se najedou tak pečlivě zajímal o výzdobu místnosti, ihned mi to došlo, a docela mi to lichotilo. No, docela dost, cítila jsem jak se mi do tváře hrnula krev a radši se dívala jinam. Ale stejně jsem měla dojem, že to Harry viděl, protože se jeho koutky úst skoro neznatelně zkroutily na horu.
"Hele, Sherrie?" Zeptal se, ale najednou se zarazil, protože v patře najednou někdo zhasl světla a zem osvicoval pouze nástěnná světla rozsvícená na minimum a obroská diskokoule. "Ano?" Zeptala jsem se. Čekala jsem alespoň nějakou odpověď, ale než jsem se nadála, už jsem stála s Harrym na tanečním parketě v těsném obětí.
"Promiň," zašeptal mi do ucha a já cítila jsem mi jde po celém těle mrazení,"ale já myslel, že to takhle bude lepší, než se pořád trapně ptát."
"To je v...pohodě. Vážně mi to nevadí." Vykoktala jsem ze sebe a on se usmál. A já jsem na sebe v duchu nadávala "No, jasně, komu by vadilo tančit v obětí tak těsném, že ji mohla cítit tlukot jeho srdce? Nebo komu by vadilo cítit jeho příjemný parfém? Ježiši Sher vzpamatuj se holka, jde to s tebou z kopce!" A já věděla, že mé druhé o trošku sprostší já mělo pravdu, komu by sakra vadilo tančit s Harrym Stylesem?!
Pomalu jsme se houpali do rytmu pomalé písničky, když mě Harry najednou trošku odstrčil a podíval se mi do očí, skoro neznatelně se na mě usmál a já mu úsměv oplatila. V tu chvíli mi nemohlo být líp. Při vdechnutí jeho vůně jsem se skoro vznášela a jeho oči se do mě vpíjely, jako kdyby na světě nebyla žádná jiná holka, jako já. Cítila jsem se, jako kdybych byla vyjímečná, a jediná. Dlouho jsem se tak necítila.
Když písnička skončila a všichni se přestali vlnit v rytmu, probrali jsme se z transu a odstoupili jsme od sebe dál, tak na krok, krok a půl. Naneštěstí to Louis s Liamem všechno viděli a rubali se smíchy ještě, když v místnosti zazněla další, tentorkát rychlejší písnička. Ale už jsem nestihla zaregistrovat jaká, protože mě Harry přilepil ke sloupu a vrazil mi takovou pusu, že kdyby tohle někdo točil a dal na Youtube, tak by to video trhalo rekordy, a to by Harry ani nemusel být slavný. Po polibku mni rychle zmizel v davu, ale skvělý pocit zůstal se mnou. Chvíli mi trvalo, než jsem si uvědomila, co se vlastně stalo, ale bylo mi jisté, že si to budu pamatovat dlouho...Nebo ne?
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement