Summer Surge 5.Epizode

28. may 2012 at 12:22 | Millie |  Summer Surge

Další díl Summer Surge :)

V minulém díle...
Povznášející pocit ze včerejška byl tytam, chtěla se mi řvát a a brečet zároveň, ale nevěděla jsem proč, vůbec jsem ho přece neznala no ne? Nějaký Harry mi může být ukradený, jo to jsem si pořád, a pořád opakovala, ale toho kluka prostě nešlo vyhnat z hlavy.

Když jsem si uvědomila, že tam ještě pořád stojím jako blbeček s otevřenou tlamou, tak jsem si řekla, že bych asi měla dát najevo, že tam jsem. Teda, lépe řečeno, dát najevo, že vůbec existuju. Vedle mě bylo obrovské zrcadlo, prohlédla jsem si svůj outfit, upravila si své hnědočerné vlasy, odstranila nekvalitní starou řasenku ze spodních víček, a chtěla jsem sebevědomým krokem vykročit směrem k ledničce, ale najednou jsem za sebou uslyšela ostatní kluky, jak šlapou po schodišti.
"Pšššt!" Vydala jsem ze sebe a poťouchlým výrazem jsem upozornila na páreček v kuchyni. Ti to hned pochopili, a rychle se doplížili ke mě. Nechali mě jít první a oni šli jen kousek za mnou, aby to mohli pozorovat aktivně, ale z povzdálí.
"Ahoj, Harry, jak se celý den máš?" Zeptala jsem se s úsměvem a čekala na reakci, ta byla více než zábavná. Koutkem oka jsem viděla kluky, jak nenápadně vytahují mobily a připravovali se k akci.
Harry se na mě podíval, celý ztuhnul a pak začal panikařit. Jak v ruce držel jahodu, připravený krmit svou drahou polovičku, se na mě podíval pohledem panebože-co-to-sakra? Blesk! První fotka.
Mrkl ozářený bleskem z foťáku a jahoda, namočená do čokolády a šlehačky, spadla blonďaté slečně přímo do výstřihu, a odtamtud se zkutálela do jejího klína. Blesk, Blesk! Další dvě fotky, slibně vystihující situaci.
Harry stále ještě zaražený, a omámený udělal krok nazad, ale mezitím jsem se přifářila za něho, tak aby na mě nejlépe spadnul, ale bylo mi jasné, že do mě jen narazí. To Louis byl chytřejší. Pochopil, co mám v úmyslu a v rychlosti vzal šampáňo, co bylo otevřené, sehnul se a vylil ho Harrymu pod nohy. To mělo ten správný účinek, Harrymu to podklouzlo, spadnul, a mě vzal sebou. Nakonec jsme skončili, tak že já jsem seďodřepěla na zemi a Harry ležel natáhnutý přes můj klín. Zayn s Niallem to ale ještě zabili tím, že si "nechtěně" sedli na pult, kde na prknu, které bylo z druhé strany podložené ovladačem, ležel poměrně velký hrnec s čokoládou. Zayn si sedl těsně vedle prkna, ale Niall se trefil a na blonďatou krásku dopadla sprcha krásně vonící (nejspíš) hořké čokolády. Niall neodolal a prstem si nabral trušku čokolády s dívčiného ramene, a zatvářil se pohledem fuj-tajksl-to-je-humus, a rychle na to se ještě stačil otřepat.
"Páni Harry, vypadá to, že ta tvoja holka je přímo k nakousnutí." Dodala jsem ještě sarkasticky a to, už se kluci neudrželi a začali se smát, až se lámali v pasech, jen Liam ještě trošku odolával a pořád točil scénu před ním, pak ale přestal a začal se chlamat taky. Chtěla jsem ještě něco dodat, ale v tu nic mě nenapadalo. Po chvilce mě ale osvítil duch svatý...
"Ale no,tak Harry, zlato, jestli si se mnou chtěl spát, stačilo říct, nemusel si na to tak zhurta." Řekla jsem a viditelně to byla poslední kapka toho, co ta holka vydržela, nasraně seskočila z pultu a mířila si to přes dlouhou kuchyň až ke dveřím.
Byla asi vpůlce cesty, když Zayn zakřičel:" Notak Britt, to byla sranda co?" A já dodala:" Britt,baby, klid, všechno bude v pořádku, ty šaty se vyperou, vlasy se umyjou, a ber to z té lepší stránky, už nemusíš chodit na solárko!" Kluci, kteří se předtím stačili jakž,takž vydýchat se zase začali smát a znova nabrali barvu rajčete.
Když jsem si uvědomila, že na mě ještě pořád leží vykulený Harry, rychle jsem se zpod něho s Liamovou a Louisovou pomocí vydrápala, a o pár vteřin později už mě zbytek chlapecké kapely One Direction následoval do herny na druhém konci domu. Když jsme tam byli, Liam nastavil ruku ve vítězném plácavém gestu a to samé jsem zoopakovala i s Louisem, Niallem a Zaynem.
"Liame, dělej pusť to vidko." Naléhala jsem a on připojil mobil k televizi (díky USB) a pustil náš válečný atak. Až teď jsem si všimla, proč se vlastně kluci tam vzadu tak strašně smáli. Pozorovat to z jejich pohledu bylo mnohem zajímavější, než z toho mého. Video jsme dali na youtube, a už za chvíli jsme měli něco kolem pěti tisíc shlédnutí.
Nějakým zvláštím způsobem mi ale bylo Harryho strašně líto.
Druhý den...
Dneska se mi kluci nabídli, že půjdem do Ikei a koupíme mi tam nábytek, za jejich prašulky samozřejmě. Toť má odměna za včerejšek. Docela jsem nechápala proč, mi pomáhali, dokud mi to Niall nevysvětlil:"Britt je strašná fiflena, jen si zlomí nehet a jede na pohotovost. Měla jsi vidět jak ječela, když jsme ji dali před obličej obyčejnou berušku." Smál se a sním my všichni ostatní. Ale nebylo to ono, a přesně jsem věděla proč. Harry si totiž nechal ujít náš nákupní den. Škoda.
Když jsme dorazili do Ikei, nahlédla jsem do pár "ukázkových pokojů". Kluci se dost vyřádili, Niall s Louisem stačili prasknout šprušli u postele, takovou tu, co drží matraci, a hned na to Zayn spadl z poschoďovky přímo na tu zničenou postel a zlomil další dvě šprušle. Liam je celou obu pořád jen okřikoval, ale když mu Niall se Zaynem nabídli kancelářské křeslo, neodolal a nechal se vést po celé prodejně. No hádejte, jak to skončilo...Kluci to neubrzdili a tak Liam i s židlí skončil v kytkách, které tady pěstovali, jako doladění vydezajnovaných pokojů.
Celé nakupování bylo fajn. V Ikei jsme nakoupili, nakonec jsme skončili i v obchodu s oblečením a dokonce i v parfémech. Celé naše putování potom zakončil Niall se slovy: "Mám hlad." a tak jsme se vydali dát si něco k jídlu.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement