Summer Surge 6.Epizode

28. may 2012 at 12:29 | Millie |  Summer Surge
A po dlouhé době je tu další díl :)Po tom incidentu s Harrym a jeho přítelkyní jsem s ním ani jednou nepromluvila. Už skoro celý měsíc.
Trápilo mě to, a všichni to věděli...kromě Harryho, protože ten se mi velice úspěšně pokoušel vyhýbat. Ale Liam se mi všechno pokoušel zpříjemnit. Bylo to od něj milé, trávil mnojem víc času se mnou než s Dani, ale oba dva mě chápali. Nesnažili se napravovat mé vlastní chyby, jako to dělali všichni již od dětství, oni je přijali, a bavili se se mnou i poté, co jsem jim řekla celý můj příběh...včetně toho, jak jsem s jedním klukem sjela do jezera v Hyundai jeho táty...
Nechápala jsem, proš jsou na mě všichni tak milí, ale byla jsem za to ráda. Poprvé za celý svůj život jsem měla opravdovou rodinu, ano, sice jsem měla prarodiče, ale to nebylo to samé. Teď jsem měla tátu na plný úvazek...no vlastně dva, mého biologického tátu a Liama, protože ten trpěl tak příšernými otcovskými sklony, až jeden někdy nemohl dýchatm, ale mě to přišlo velmi milé. Taky jsem měla vlastního šaška, jo jo, hádáte správně. Loui mě dokázal spolehlivě rozesmát, a to vždycky. Měla jsem blonďatého plyšového medvídka na "mazlení", jo Niall uměl vždycky říct něco ohleduplného. A Zayn? Ten mě vždycky podržel, když jsem to potřebovala, někdy stačil zaskočit i za Liama v otcovské roli, ale zas tak moc se do toho nehrnul. Dani a Ellie, byly úžasné, jako vždycky. Braly mě na nákupy, manikůru a pedikůru, na obědy v luxusních restauracích, ale i do Fastfoodu. Začala jsem se otevírat světu. Poprvé v životě. A poprvé v životě jsem se necítila tak sama...
"Sherrie, zlato, jestli nevylezeš z té postele sama, tak tě z ní vytáhnu já, a to bych si nepřál." Zavolal na mě Liam z poza dveří. "Ještě pět minut Li..."Žadonila jsem, ale Liam mi to nesežral, jako vždycky.
"Víš dobře, že z pěti minut se stane hodina, když tě tady nechám, a ty se pak budeš divit, kde všeci jsou, tak honem, nebo ti holky zdrhnou a ty nebudeš připravená na EMAs." Pokračoval v kárání.
Před pár týdny mě Dani a Ellie požádaly abych jim dělala garde na evropské předávání cen MTV. Byla jsem z toho uvytřžení. Doslova. Holky mě učily všechno, jak správně, elegantně, ale zároveň sexy chodit na podpadkách. Jak správně gestikulovat rukama a dokonce mě učily i leký a jemný úsměv, který dostane každého chlapa do kolen. Při zkouškách jsme se všechny válely smíchy, ale teďka už to je naostro. Žádná generálka, tu mají jen aktivní účastníci večera. Já mám cedulku s nápisem "Visitor", sedadlo vedle Dani a Liama, ale to je asi tak všechno, no ne že bych si stěžovala. To ne, mám dokonce i vlastní vizážistku. Jen bych se chtěla podílet o něco víc, než jen celej večer sedět.
Po pár hodinách...
Seděla jsem na židli u kosmetického stolku, který patřil Dani. Spolu s Ellie mě dávaly dokupy, ale měly dost málo času, protože šou začíná už za dvě hodiny, a já na sobě nemám ještě ani boty, natož nějaké doplňky.
Upravila jsem si ručník, který jsem měla omotaný kolem těla a trošku si zpříjemnila posed na židli.
"Nevrť se, copak nevidíš, že ti dělám linky?" Zlobila se Ellie. "Jo a já mám taky docela problém ti vysušit vlasy, když se furt hýbeš. Padaj mi z ruky!" Přidala se Dani.
"Promiňte holky, jsem jen nervózní." Omluvila jsem se. "Jo to znám..." Řekla Dani a Ellie se kní přidala kývnutím hlavy.
Když mi, po hodině, z ramínka podávaly šaty a snažily se je dopnout, můj outfit byl již téměř hotov. S mými přírodními prstýnky nehodlaly nic dělat, takže se mi vlnily do půlky paží a vytvářely celkový efekt dámy.
Ještě jsem si nazula zabijácké patnácti cenťákové lodičky, doladila jsem pár doplňků, nasadila náušnice a mohlo se vyrazit.
"Ničeho se neboj, jen musíš dávat obrovský pozor, když budeš vystupovat z auta. Víš jak jsme tě to učily, nohy u sebe, kryj si klín a všechno bude v pohodě." Holky mi rozdávaly poslední pokyny a já se začala třást, ale zárovň jsem se neuvěřitelně těšila. Nikdy jsem nebyla populární, ale dnes si to můžu zkusit.
Vystupovaly jsme z auta v předem udaném pořadí. Nejdřív Dani, pak Ellie a pak já. Když na mě přišla řada, pořádně jsem se nadechla, vydechla, znovu nadechla a s úsměvem na rtech jsem se vynořila na výsluní začátku červeného koberce.
Osilňovaly mě blesky foťáků, ale mě to bylo jedno, bavilo mě to. Líbilo se mi to. Když jsem pohodila pár úsměvů na každou stranu, všimla jsem si Liama, jak měl na pravm rameni zavěšenou Dani, a mě nabízel své levé rámě. S úsměvem jsem přijala.
Kráčeli jsme po červeném koberci EMAs a já se cítila jako superstar. Vyfotila jsem se s Katy Perry, s klukama s 1D (samotřejmě), s Beyoncé a Jay-zem, a to jsem si myslela, že už mě nic nepřekvapí, dokud...
..."Můžu se s tebou vyfotit?" Řekl (MI) známý hlas a já se otočila. Věřte mi, nebo ne, ale málem mi spadla držka až na koberec. Justin Bieber. Já se pominu. "Jo, jasně." Vypravila jsem ze sebe. Justin přišel blíž, chytil mě jednou rukou za pas, uličnicky se usmál a hleděl do foťáku, tak jsem udělala to samé. Ale...
On se na poslední chvíli otočil a vlepil mi pusu na tvář. No, jestli mě chtěl ponížit tím, že budu za rudou holčinu, tak semu to rozhodně podařilo. Otočila jsem na něj hlavu a zatvářila se pohledem -co-to-sakra? A on se jen nevinně usmál.
Kdo by mu to sakra žral? Panic až do svatby? No, to určitě...
Koutkem oka jsem zahlédla postavu, jak se řítí k nám. Otočila jsem hlavu na druhou stranu, abych měla lepší výhled.
Byl to Harry.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement