Summer Surge 8.Epizode

28. may 2012 at 12:41 | Millie |  Summer Surge

Tak tady máme další dílek SS ;).Civěla jsem na dveře a snažila se odhadnout, co bych měla dělat. Měla jsem zůstat venku s Harrym, do kterého jsem (no dobře, připusťme to) zamilovaná, nebo mám utíkat za Justinem, který se ke mě chová, jako kdybych byla jediná holka na světě, která ho momentálně zajímá?
Verdikt byl nakonec...Harry.
S Jussem se jetě setkám zítra, na té večeři, na kterou mě pozvala jeho mamka Pattie, s všechno mu budu moct vysvětlit. Ale s Harrym to je těžší. Nikdy nebudu moct vědět, jestli tu pro mě bude. A taky nevím, jak dlouho TADY se mnou bude, takže jsem se takhle rozhodla.
--------------------------------------------
Zbytek "večera" (a kousek rána) jsem strávila s Harrym. Hrozně jsem se sním bavila, a měla jsem pocit, že i jeho to ke mě táhne. Když jsme zdrhli ze spárů Liama a Nialla, tak jsme podnikli snad vše, co se dalo. Ale vzhledem k tomu, že se poprvé v historii udílení evropských cen MTV nekonalo v Evropě, a já už prošla snad celé město s Liamem po boku, tak už jsem byla se vším obeznámena a většinou jsem poučovala já Harryho.
Zkoušela jsem zapomenout na Justina, ale nemohla jsem. Jak jsem se po tomhle sakra měla objevit na té rodinné večeři, kterou pořádá jeho mamka? No hrůza...ale možná, že nakonec bude předstírat, že se žádná nekoná. Tím líp...
Když jsme asi už po desáté křížili cestu k domu, rozhodli jsme se, že už bychom měli jít zpátky. Harry se se mnou rozloučil u dveří mého pokoje a naposledy mě políbil, já pak zapadla do pokoje a zamkla. (Kdyby se někdo jen tak, čirou náhodou rozhodl mi vpadnout do pokoje, když zrovna sním o Harrym s otevřenou držkou...Kdyby to byl Liam, tak by mi to ani tak nevadilo, ale kdyby přišel Loui, tak bych ho asi zabila...)
Ráno jsem se probudila s příšerně tíživým pocitem na prsou. "Tréma? Strach? Sakra dej se do kupy! Ještě ani není večer! Navíc ti ještě můžou napsat, že se to (s tebou) ruší!" Nadávala jsem si. Falešné naděje.
"Kurva drát" Zařval mi mobil a já chytla příšerný výbuch smíchu. Ještě jsem si nestačila stáhnout jiné vyzvánění na smsky.
Vzala jsem mobil do ruky, najela do zpráv a četla:"Tonight, 5pm, dresses please." Chvilku jsem nechápala poslední slova smsky, až potom mi došlo, že bych si nejspíš měla obléct sukni. (Mo jistě, že tam nepůjdu nahá Pattie.)
Celý den jsem byla jako na trních. A Harry k tomu moc nepřidával, protože celý den dělal, jako kdybych neexistovala.
"Super, mám to podělaný u dvou kluků naráz." Myslela jsem si. To, že se mnou nemluvil nebylo ještě tak špatný. Horší bylo, když přišla Brittany a on ju začal cumlat bez ostychů hned přede mnou. To už jsem se naštvala, třískla dveřma od svého pokoje, načež mi hned do dveří vlítl Liam s oznámením, že ty dveře nejsou stružáky a že maj kliku. To vím taky.
Se vztekem jsem se začala připravovat na tu večeři u...Bieberových? Asi jo...Kdo ví, asi tam bude celá rodina. Jejda.
Prokopala jsem celý svůj nový šatník velikosti mé koupelny a nakonec jsem vybrala poslední šaty, které mi přišly pod ruku. Byly to bílé "šatičky" s květinovým vzorem. Na tento večer naprosto perfektní. K šatům jsem si vzala světle hnědé balerínky, náhrdelník, který mi darovala babička a nakonec jsem to celé doladila kabelkou ve stejné barvě, jako botky.
Když bylo něco kolem půl páté, zaklepla jsem na Liama, aby mě hodil na adresu, kterou mi Pattie připsala v smsce.
Liam byl ten večer nesmírně ukecaný. Sotva jsem stačila odpovědět na jednu větu, začal druhou, která s tou předchozí měla něco společného asi tako jako hokej a badminton. Ale musím říct, že byl roztomilý, když tak drmolil.
Zazvonila jsem u dveří a málem jsem dostala šok. Čekala jsem, že hosty bude uvádět Pattie, ale ve dveřích stál Juss.
K mému překvapení se mu na tváři objevil úžasný vřelý úsměv a ještě k tomu mě objal. Myslela jsem, že mě Loui zas něčím nadopoval.
"Sherrie, moc rád tě zas vidím." Pronesl Justin a táhl mě do obýváku, kde mě představil všem svým příbuzným. A musím říct, že jeho taťka je fakt kus... Bude takhle skvěle vypadat i JB...za dvacet let? Plus, mínus?
Když jsme po večeři s Justinem hodili nádobí do myčky, tak jsem ho drapla za ruku a táhla jsem ho na zahradu. Ten na mě koukal jako z jara, ale ještě stačil zařvat do obýváku:"Pomóc, ona mě chce unést! Tati pomoz mi ona kouše!" A začal se smát na celé kolo...jako všichni ostatní včetně mě.
"Co to bylo?" Zeptal se se smíchem. "Myslel jsem, že máš zálusk na Harryho." Tak, jestli se před chvílí smál, tak teď už se smíchem málem dusil. "Jo, a právě o tom s tebou chcu mluvit." Pronesla jsem důležitě.
"P-á-á-n-i, jsem vážně dobrej herec. Měli by mi dát oskara." Až teď mi došlo co vlastně huhňal, ten večer v těch dveřích ("Cožee? Tak brzo? Ta se nezdá.") a začala jsem se smát. "Jo jseš, naprosto jsem ti to sežrala. A Harry taky."
"Jo, to byl účel." Dodal Juss a chlamal se se mnou. "Jo tak účel jo? A měla jsem ti to sežrat já, nebo on?"
"No, jenom on. Počítal jsem totiž s tím, že hraješ se mnou. A taky s tím, že má Harrold občas výpadky paměti."
A to už jsme se chlamali tak, že jsme padli na trávu jeden přes druhého a navzájem se opírali tak, abychom nebyli celí zelení, a bahnití od země.
"Víš občas bych potřeboval někoho na tulení." Pronesl. "Nebo někoho, u koho bych si mohl vylít vztek, nebo zármutek."
"Jo, tomu se říká vztah Jussi." Smála jsem se. "Jo, asi jo."
--------------------------------
Večeře a večer proběhla jako ideální sešlost dvou rodin (a jednoho návštěvníka). Zpátky domů mě hodil Justin a ještě chvíli se mnou seděl u vstupních dveří. Povídali jsme si o jeho malé ségře Jazmin a bráškovi Jaxonovi. Miloval je. Dokonalý adept na tátu. A brácha byl taky skvělý...o kamarádovi ani nemluvě. Než jsem se zvedla, že už půjdu a bouchla se s Jussem do hlavy, jsem si neuvědomila, jak blízko jsme seděli, ale přišlo mi to správné. Poslední dobou jsem si nebyla ničím jistá. Ale teď už můžu. S Justinem jsme dobří kamarádi...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement