THANX!

28. may 2012 at 12:19 | Millie |  Diary
Ahojky! Zrovna jsem se dívala na blog, když jsem zjistila, že mám moje návštěvnost je úžasných 78 lidiček! A to prosím za pouhé 4 dny! Víte co to znamená? Že jestli zítra a v pondělí, budete stejně aktivní, tak v pondělí večer, budu mít už 100 návštěvníků!
Jo, jasně, nějaký chytrák by mohl říct, že těch cca 12-20 lidí za den není nic moc, ale pro mě je to výhra! Proč? Protože tenhle blog mám opravdu ráda, a zdaleka se nechystám s blogem praštit, jako jsem to dělala kdysi, to ne TOHLE, tady dotáhnu pěkně do konce! :D :D Děkuju mockrát těm, co tu chodí, a ještě víc děkuju těm, co tu chodí pravidelně! :D
Jistě, znám spoustu skvělých blogů, na které, když se podíváte na toplist, uvidíte online něco kolem 50 lidí, ale já věřím, že za půl roku nebo rok budu na stejném stupni žebříčku jako oni! ;) :D Tak děkuju! :)
A taky se můžete ještě dneska těšit na pátý díl Summer Surge! A mohli byste mi poradit? Mě se zdá, že ty díly jsou moc dlouhé, vadí vám to? Chtěli byste je kratší, tak na polovinu? ;) Pište, pište :D :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Týna Týna | Web | 28. may 2012 at 12:22 | React

Tak to gratuluji :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama