What Happend To The World? OMB I''m Going To Die...

28. may 2012 at 12:08 | Millie |  Diary
j, lidičky, budu předpokládat, že vám v noci nebylo tak špatně jako mě a že jste v klidu a v celém duševním zdraví přečkali pátek a jste happy jak dva grepy z toho, že je konečně víkend.
Diary na tomhle blogu má být hlavně o tom, co se tady chystá apod., já to vím :). Ale tenhle diary je spíš něco jako deníček, takový ten hmatatelný, co můžete kdykoliv zamknou s pocitem, že se vám tam nikdo nedostane, jenže já žadný deníček nemám, vlastně jsem nikdy neměla, a jestli ano, tak jsem do něj nenapsala vůbec nic :D Maximálně nějaké blbosti o klukách, které když si čtu mi připomínají, jaká jsem byla nesnesitelná kravička v páté třídě :D. Ale teďka vážně, než vám tu napíšu co se bude dneska dít, tak vám chci sdělit, že mi bylo celou noc a ráno blbě a obracela jsem žaludek do...toalety? (ježiš já nevím jak to napsat :D) Takže na blog vážně, nemám vůbec ani pomyšlení, ale trhá mi srdce to tu jen tak nechat, takže přidám i nějaké články, možná ffku, nějaké ffky si přečtu z spřátelených blogů, a...no a pak nic protože až to všechno udělám bude něco kolem jedenácté večer :D
Takže, se pokusím najít nějaké novinky, ale poslední dobou to nějak vázne s těma novinkama, to uvidíme :). Pak možná tu ffku, jestli ju vůbec někdo čte, ale v posledním díle to skončilo tím jak Harry kráčel k Sherrie, tak už to bude zajímavější, protože chystám takové malé dráma, z kterého později bude velké dráma :D. No a to by bylo všechno :).
Mimochodem, už jste slyšeli tu novou písničku od JBho? Je fakt super, ale řekla bych, že je na mě až moc emotivní, proto se mi líbí víc Boyfriend než ta nová Turn To You. :)
Xoxo Millie.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement