Together in Past, Present and Future? -No, Forever... (Povídka pro Luu*)

10. june 2012 at 18:08 | Millie |  For Affs
Tak fajn, tohle je povídka pro Luu*, která si o ni napsala do komentů. ;) Doufám, že se ti bude líbit, protože jsem si jistá, že bych to dokázala napsat i líp! :)


Sedím na gauči s notem na klíně a...nejpíš jsem usla.
Tedy, zcela určitě. Vzhledem k tomu, že mám zapnutou lampu, na notu běží můj oblíbený seriál a z kuchyně slyším Radio Heart, tak je nejpíš sobota veče a mamka má noční. Rozhlédla jsem se kolem a trošku mě zamrazilo. Rychle jsem vstala z gauče, note položila na polštář, co ležel vedle mě, a vyrazila jsem do kuchyně, kde jsem následně zesílila písničku od GCH ft. Adam Levine. Začala jsem tancovat po kuchyni a koutkem oka zavadila o ledničku. Věřte nebo ne, až teď jsem zjistila, že mám hlad jako vlk, který strávil polovinu svého života v kopce.
Vyndala jsem ven na pult vše, co jsem potřebovala na své oblíbené jídlo, palačinky s malinovým džemem a čokoládovou polevou. Ano, smějte se, ale sakra! Kdo nemá rád palačinky?! Při vaření jsem vzpomínala, jak jsem ho potkala poprvé. Naprosto dokonalého Louise Tomlinsona, který mi nábidl rámě na školním maškarním plese, na romantické chvilky, které jsem s ním prožila...a taky, no vždyť vy víte co. Ale pak jsme se přestěhovali, vlastně hned druhý den po maškaráku, takže on ani nevěděl, že jsem to já. Ale on to vždycky bude. Pro mě navždycky.
Když jsem konečně opekla všechny palačinky, namázla je džemem a chystala se rozpustit čokoládu s kouskem másla, najednou někdo zazvonil. Sice jsem to sotva slyšela, ale lekla jsem se tak trašně moc, až jsem myslela, že mám infarkt.
Šla jsem otevřít dveře, pomalu, do kukátka jsem se radši nedívala a...Sakra! Už se nikdy nebudu dívat na "Zmeškaný hovor"!
Když jsem si konečně dost vynadala do zbabelců a bezpáteřních tichošlápků, otevřela jsem dveře a musela jsem se smát sama sobě...nebo jí?
Moje kamarádka Mandy stála ve dveřích, usmívala se na mě jako měsíček na hnoji a vypadala, že každou chvíli omdlí.
"Bože Man, co je ti?" Ptala jsem se s úsměvem na rtech. "J-á...j-á... bože neuvěříš, co se mi podařilo..." V chvíli vpochodovala do prázdného obýváku a práskla sebou na gauč. "Au, chudák note..."
"Víš co? Než se ty vzpamatuješ, tak já půjdu zkontrolovat, co se děje na twitteru pana BooBeara, okej?" Řekla jsem Mandy a odpochodovala do svého pokoje. Jako vždycky když jsem sem vkročila, tak jsem to málem nerozdýchala. Všude byly plakáty Louise s One Direction, někde by se možná našel i Harry, nebo Liam..možná na jednom, nebo dvou z mých čtyřiceti plákátů s Louím...
Sedla jsem si ke stolnímu PC a šmírovala Louího twitter, byla jsem tak strašně zabraná do práce, že jsem si nevšimla, co mi vlastně Man strčila pod nos. Vlastně jsem ani nevěděla, že by mi něco ukazovala.
"Dem na koncert bejby!!" Řvala radostí. "Na jakej?" Ptala jsem se a moje BFF se tvářila, jako kdybych spadla z Marsu.
"Přece ten, tady, v Londýně! Prober se, kočko, uvidíš Louise!" Myslím, že teď už víte, proč jsem se zmohla jen na "P-a-ne bož-e."
O týden později...
"Hej! Pusť ju ty přežvýkavá strakatá bytosti!" "Man, to musíš všem nadávat do krav i dneska?" Ptala jsem se otráveně, když jsme stály v tlačenici obrovských dveří v hlavním sálu.
"Nikdo mi nebude vědomě poškozovat moji BFF! Jo tak kdyby tě kousnul Edward, to jo..."
"Víš co mi můžeš s Edwardem! Ale..Damon by šeeeeel!" Provokovala jsem ji. Najednou ani nevím jak, jsem se od Mandy dostala vážně daleko. Skoro až k zadnímu východu, ale vůbec nechápu jak, ty holky tady byly naprosto šílené!
Mnohem víc než já a Man dohromady...a to je co říct.
Pak jsem cítila obrovský náraz. Někdo mě přimáčkl na dveře, pořádně jsem se jebla do hlavy a klika mě prakticky málem vyrvala ledviny z těla. Myslela jsem že horší už to nemůže být, když mi najednou v tom davu došel vzduch. Motala se mi hlava a nemohla se nadechnout a pak...pak mám okno.
Ale zdál se mi velice pěkný sen, slyšela jsem Louího vystrašený hlas, Liamův mužný smích a Harryho "pěkné" poznámky na Louisův účet, ale proč? Chtěla jsem to zjistit, tak jsem otevřela oči.
V tu chvíli jsem doufala, že ten matroš, který mi Mandy nejspíš přidala do pití nebo do nevímčeho, má pořádnej říz...nebo jsem prostě omdlela a všechno tohle je sen...ale jak se to liší od halušek?
Ten pohled stál ale za všechno: Louis seděl u mě a starostlivě si mě prohlížel. Liam s Niallem se mi smáli, Zayn luskal Louímu pře očima a Harry trčel hluboce uražený v koutě, a přitom se na mě mračil jako Gargamel na šmouly.
"WTF co mi to Mandy sakra dala do pití?!" Řekla jsem naštvaně. To ale neustáli Liam a Niall, kteří se tak, tak drželi, aby nevyprskli smíchy. "Mám dojem že nic, madam." Pronesl zdravotník vedle mě.
"Aha, takže jsem v kómatu." Přepokládala jsem. "Ne." Vyšlo z úst zdravotníka. "Takže jsem psychicky nemocná." "Ne." "Tak mě nejspíš někdo skolil a jsem v nebi." "Ne." Tentorkát se "ne" rozeznělo odevšad, ale oni se narozdíl od zdravotkíka bavili. "Takže ještě spím, že jo?" "Nó, já spal poslední dva roky, od toho maškaráku." Slyšela jsem Louisova slova. Tak fajn, teď jsem fakt chtěla umřít, protože všichni v téhle místnosti nespíš věděli kdo jsem a co se tehdy stalo.
Po koncertě, který jsem mimochodem musela na Louího příkaz strávit v zákulisí, jsem se chtěla pomalu zdekovat pryč. Viděla jsem ho, znova a víc jsem nepotřebovala, ale...U východových dveří mě najednou něco přimáčklo ke zdi.
Ani jsem nemusela otevírat oči abych zjistila, kdo to je, protože Louisův parfém byl stejné i před dvěmi lety.
"Myslel jsem, že tě už nikdy neuvidím, a ty mi chceš takhle zdrhnout?" Ptal se nevěřícně.
"Myslela jsem, že tě už nikdy neuvidím, a ano, chtěla jsem ti takhle zdrhnout." Odpoveděla jsem Louisovi, který mě už ale absolutně neposlouchal, neboť se velmi zajímal o můj krk. Dělal mi znaménka lásky přesně na těch samých místech jako poprvé. Ale tohle by chlapex neměl dělat, protože mu to oplatím. Rychle jsem se vymanila z jeho silné náruči a přetočila se, takže jsem měla absolutní převahu. Nevím jak dlouho jsme tam stáli, pak jsme se stáhli do místnosti, která byla neblíž k nám a asi víte, co se stalo potom. A myslím, že taky víte co se stalo potamtom. Ano, Niall nás vyrušil tím, že chce jít do Nandos. Louis se ale nenechal vyvést z míry a hodil po něm květináč, bohužel ale...
"Né, moje mrkvičky!" Vykřikl Louis a s ještě rozepnutým puntkem běžel za kvetináčem a oplákával ztracenou (ne)úrodu zasazených mrkví. Musela jsem se smát, ale zároveň jsem chtěla plakat za jeho ztrátu.
"A tak zemřely ubohé mrkve Louise Tomlinsona." Pronesl Harry a Liam mu dělal smutný beatbox. Čekala jsem, že mu Louí nejmíň utrhne hlavu, ale on běžel rovnou k němu a zavrtal se mu hlavou do ramene. Až teď mi došlo že jsem jediným fan svědkem, téhle Larry Stylinson akce a úplně jsem ztrnula. Díkybohu, že jsem měla na sobě sukni, která se nemusí upravovat, jak by to vypadalo, kdybych měla šaty se zipem na zádech, hádám, že bě mě tu nikdo nezapnul...
Harry byl viditelně spokojený, Louis mu brečel na rameni a na mě házel vítězný výraz.
"Muhehheee! Já věděl, že má radši mě, než tebe!" Vzkázal mi Harry a všichni se začali smát. A tak to bylo po celý zbytek mého teenage období a i po něm. S Louisem jsme se vzali, měli krásnou dcerku, Caroline, syna Larryho a teď ležím na pokoji, v nemocnini Merthal v Londýně, a v náruči chovám dvojvaječná dvojčata, dcerku Elenu a synka Justina. Louí je celou dobu u mě, práve teď spí na našem rodinném albu, kde samozřejmě nechybějí ani Harry, Liam, Niall a Zayn. Jsme jedna velká šťastná rodina, vždy to tak bylo a já vím, že to tak vždy bude.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Luu* [onedirection-fans4ever.blog.cz] Luu* [onedirection-fans4ever.blog.cz] | Web | 10. june 2012 at 18:24 | React

:OOO♥

Já prosím nemám slov. Ne, prostě...Ani nemůžu promluvit.

No tak dobře, můžu :D Naprosto dokonalá, úžasně napsaná,senzační, krásná, nádherná, přepychová povídka! :O Strašně se Ti to povedlo, děkuji♥! Nemůžu z té scény s květináčem :DD Ale ty jména jsi vystihla.. všechny se mi líbí :D♥ Nebo ta nejmenovaná scéna! :O Chci! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement